logo

VENTSPILS VALSTS 1.ĢIMNĀZIJA

VENTSPILS VALSTS 1.ĢIMNĀZIJA

Sveiciens Latvijas svētkos!

18
NOV
Sveiciens Latvijas svētkos!

Es sveicu Jūs Latvijas Republikas reklamēšanas 103.gadadienā !
Mēs esam dažādi, dažādi ir mūsu uzskati, mērķi un sapņi, bet mūs visus vieno mūsu Dzimtene - Latvija- īpaša zeme, īpaša vieta uz pasaules.  Dzimteni mēs neizvēlamies, tā ir mūsējā, lai kur arī mēs atrastos.
Mums ir sava valsts, mēs paši varam darīt daudz savas nākotnes veidošanā, ļoti daudz, kaut arī nevaram būt par to būt droši, nevaram visu paredzēt, ne viss ir atkarīgs tikai no mums un mūsu gribas. Jā, šis ir sarežģīts laiks mums visiem, mēs mazāk smaidām, mums  ir bažas par savu nākotni, bet mums ir, kur dzīvot, ko ēst, mēs varam mācīties, kas citās zemēs bērniem ir liegts. Šobrīd  karš ar neredzamo ienaidnieku noris neskaitāmas reizes plašākā frontē nekā Brīvības cīņās, tāpēc mūsu katra patriotisms nozīmē tik daudz. Mēs veidojam sevi, skolu, pilsētu, Latviju savos ikdienas darbos, cieņā un sirsnībā vienam pret otru.
Es aicinu Jūs apzināties mūsu vērtības, visu, kas mums ir dots, un būt atbildīgiem par sevi, savu darbu, par Latvijas zemi un valsti, par mūsu valodu un kultūru. Par mums.
Tikai kopā ar LATVIJU mēs esam vēsture, tagadne, nākotne.


 
Ar Imanta Kalniņa dziesmu "Dūdieviņš" Lāču ģimenes izpildījumā,
gaišus un ģimeniskus svētkus Jums vēlot, direktore Pārsla Kopmane

 

Dalīties: