logo

VENTSPILS VALSTS 1.ĢIMNĀZIJA

VENTSPILS VALSTS 1.ĢIMNĀZIJA

Mūsu Ģimnāzijas saime !

18
DEC
Mūsu Ģimnāzijas saime !

Steidzīgi vai mierīgi – kā nu katram, bet ir pienākuši  Ziemassvētki. Svētki, ko ļoti gaidām, lai svinīgāk kā ikdienā parādītu savu mīlestību pret sev mīļiem un tuviem cilvēkiem. Šos svētkus mēs gaidām, lai būtu kopā. Jo svētki taču ir tikai tad, kad esam blakus vai domās kopā ar tiem, kurus mīlam.

Šis laiks, kurā mēs esam, ir savādāks - neierasts mums visiem, mēs nezinām, ko gaidīt… Bet, ja padomājam, nevienā laikā jau mēs nevaram zināt, kas būs…

Un arī šogad mūsu skolā un visu mājās ir svētku sajūta – īpašā, ne ar ko citu nesalīdzināmā, tikai mūsu Ziemassvētku noskaņa. Mūsu  mīlestība ir ietīta svētkiem sapostajās telpās , mīļos vārdos un sveicienos saviem tuvākajiem. Tā mūs bagātina ar visu, kas dots citiem un kas saņemts pretī.

Kādreiz bija ierasts, ka nama durvis netiek slēgtas vai arī atslēga atrodas zem akmens mājas priekšā. Atslēga zem akmens stāsta ne tikai par mājas saimnieku, kas to tur nolicis, bet arī  par cilvēkiem ap mums – cilvēkiem, kam uzticamies.  Ir taču  tik labi, ja varam paļauties un uzticēties viens otram un sajust- mēs esam starp savējiem

Katrs labais darbs, ko paveicam –sevis, savas ģimenes, draugu, tātad arī – savas skolas, pilsētas un savas tautas labā – stiprina mūsu piederību šiem cilvēkiem, tautai un zemei…

Mans paldies Jums katram - par Jūsu paveiktajiem darbiem !

Mans vēlējums Jums  - sirdī vienmēr saglabāsim to siltumu, ko jūtam  Ziemassvētku laikā!  Visa nākamā gada garumā saglabāsim cerību gaismu, kas eglītes zaros!

Ietīsim Ziemassvētkus savās šallēs – lai silda visu ziemu.  Un tad mums katru dienu būs  vairāk cerību, vairāk ticības, vairāk mīlestības, vairāk prieka un gaišuma!

Lai Jums sirsnīgi un silti Ziemassvētki !

 

 ….Kā katru gadu,  lai skan mūsu mākslinieku muzikālais apsveikums ! Aplausi viņiem un skolotājām Agnesei, Sandrai, Maijai un Dainim !

Domās pie Jums un kopā ar Jums direktore Pārsla Kopmane

Muzikālais apsveikums skaties---> šeit

Dalīties: