logo

VENTSPILS VALSTS 1.ĢIMNĀZIJA

KONKURĒTSPĒJĪGA IZGLĪTĪBA TALANTU IZAUGSMEI

VENTSPILS VALSTS 1.ĢIMNĀZIJA

KONKURĒTSPĒJĪGA IZGLĪTĪBA TALANTU IZAUGSMEI
IT izaicinājums 2023

25
SEP
IT izaicinājums 2023

Jau astoto reizi dots starts Baltijas mēroga konkursam skolēniem radošā tehnoloģiju pielietošanā “Ventspils IT izaicinājums”, sniedzot iespēju skolēniem no visas Latvijas, Lietuvas un Igaunijas pārbaudīt savas zināšanas un radošumu IT jomā, kā arī cīnīties par vērienīgu naudas balvu fonu 13 000 EUR apmērā!

Katru gadu konkurss tiek veltīts kādai konkrētai tēmai – šogad tā ir “domā zaļi”. Konkursa draugu pulkam līdz ar šī gada konkursa tēmas aktualitāti ir pievienojušies četri spēcīgi sadarbības partneri – “Latvijas valsts meži”, “Tet”, “Depozīta Iepakojuma Operators” un Elektrum Energoefektivitātes centrs, kas iesaistījušies arī konkursa uzdevumu izveidē.

 

Piedalīties konkursā aicināts ikviens 1. – 12. klašu skolēns un profesionālo skolu audzēknis! Lai piedalītos, līdz 6. novembrim nepieciešams:

  • Izveidot komandu, kurā ir 3 skolēni un 1 pieaugušais – tas var būt skolas pedagogs, kāda skolēna vecāks, krustvecāks, direktors vai jebkurš cits pieaugušais, kas vēlas atbalstīt skolēnu un jauniešu dalību konkursā.
  • Atbilstoši savai vecuma grupai (A, B, C vai D) izpildīt 1. kārtas uzdevumu, kas atrodams konkursa mājaslapā www.ventspilsitc.com, turpat arī pieteikt komandu un iesniegt paveikto uzdevumu.

 

Pēc tam jāgaida rezultāti un, veiksmes gadījumā, uzaicinājums uz konkursa finālu!

 

Fināls notiks zinātnes centrā VIZIUM:

  • A grupai no 7. līdz 8. decembrim, savukārt
  • B, C un D grupai no 6. līdz 8. decembrim.

 

Protams, būs padomāts arī par dažādām aktivitātēm un balvām skolotājiem!

Kā iepriekš, arī šogad tiks apbalvotas aktīvākās skolas, no kurām konkursā būs pieteikušās visvairāk komandu!

 

Konkurss ir lieliska iespēja skolēniem gūt jaunu pieredzi, paplašināt redzesloku, apgūt jaunas zināšanas, iegūt jaunus draugus, kā arī apzināties IT jomas nozīmīgumu mūsdienās, un, protams, iegūt naudas balvu par savām zināšanām un erudīciju, ir lieliska pievienotā vērtība! ???? 

 

Plašāk par konkursu www.adre.se/itizaicinajums2023, kā arī konkursa mājaslapā www.ventspilsitc.com.

Neskaidrību gadījumā rakstīt uz itc@ventspils.lv.

 

 

Dalīties: