logo

VENTSPILS VALSTS 1.ĢIMNĀZIJA

VENTSPILS VALSTS 1.ĢIMNĀZIJA

Adventes laiks

07
DEC
Adventes laiks

 

Tuvojas skaistākais gada notikums-Ziemassvētki.

Man šis laiks vienmēr šķitis īpašs, apveltīts ar maģisku auru. Mūsu pilsēta kļūst kā Ziemassvētku pasaka un mūsu skola kā pils šajā pasakā. Un mēs, pils iemītnieki, esam kopā ikdienā un topam atbildīgāki, gudrāki , apzināmies savas valsts pilsētas , skolas, ģimenes vērtības un ienesam labsajūtu un gaišumu savā pilī- mūsu Ģimnāzijā.

Šajā Adventes laikā -9.decembrī Ventspils Valsts 1.ģimnāzijai -103 . dzimšanas diena- diena, kurā visi, kas saistīti ar Ģimnāziju, jūtas tik vienoti kā nekad.

Kādreiz bija ierasts, ka  nama  durvis netiek slēgtas vai arī atslēga atrodas zem akmens mājas priekšā. Atslēga zem akmens stāsta ne tikai par mājas saimnieku, kas to tur nolicis, bet arī  par cilvēkiem ap mums – cilvēkiem, kam uzticamies.  Ir taču  tik labi, ja varam paļauties un uzticēties viens otram un sajust- mēs esam starp savējiem. 

Būt savējam nozīmē justies labi pašam. Būt savējam nozīmē iegūt arī citu uzticību. Izprast, atbalstīt, ja nepieciešams arī piedot un uzmundrināt. To pašu sagaidīt no līdzcilvēkiem.

Pratīsim novērtēt, kas mums dots un priecāsimies par mūsu kopējām un katra individuālajām veiksmēm un padarīto. Mūsu skolai Jūs, Jūsu darbi, Jūsu uzskati,  čalas, prieki, veiksmes un arī kļūdīšanās -  viss un visi esiet ļoti vajadzīgi!

Mans vēlējums Jums - sirdī vienmēr saglabāsim to siltumu un cerību, ko jūtam  Ziemassvētku laikā! 

Paņemsim līdzi  piparkūku garšu un smaržu, kas nes sevī svētku gaidīšanas sajūtas!

Ietīsim Ziemassvētkus savās šallēslai silda visu ziemu.  Un tad mums katru dienu būs  vairāk cerību, vairāk ticības, vairāk mīlestības, vairāk prieka un gaišuma!

Lai Jums jauks Ziemassvētku gaidīšanas laiks, draudzīga kopābūšana klašu kolektīvos Ģimnāzijas dzimšanas dienā  un gaiši un mīlestības pilni Ziemassvētki!

 

Direktore Pārsla Kopmane

 

 

Dalīties: