logo

VENTSPILS VALSTS 1.ĢIMNĀZIJA

VENTSPILS VALSTS 1.ĢIMNĀZIJA

Novērtē grāmatu.

    

 Grāmata

 Anketa: Novērtē un izsaki viedokli!

 Vārds, Uzvārds, klase, vērtējums.

Adam Silvera "They Both Die at the End."

  • Populārākā grāmata 2021./2022. mācību gadā!
  • 12 izsniegšanas reizes.

 

 

2022-09-14

 

Izsaki viedokli līdz 31.10.2022

09/14/2022 Ieva D., 9.klase. 

Man ļoti patika grāmata, jo manuprāt tā bija kā mūsdienīgs romāns- kaut kas citādāks no ierastā. Noteikti iesaku izlasīt!

 

09/14/2022 Ieva K., 9.klase. 

Grāmata ir par diviem pusaudžiem Mateo un Rufusu. 5.septembrī abi saņem ziņu, ka viņi 24 stundu laikā mirs. Ne Mateo, ne Rufus viens otru nepazīst, bet viņi iepazīstas caur aplikāciju "Pēdējais draugs". Abi pēc nelielas sarunas izdomā satikties un kā savu mērķi/lielo piedzīvojumu uzstādīja paspēt izdzīvot/ izjust visu dzīvi vienas dienas laikā. Viņi dodas atvadīties no Mateo tēva, kas guļ komā, pie Mateo mātes kapa, kur drīz gulēs arī Mateo, virtuāli apceļo pasauli 80 minūtēs, utt. Bet nav aizmirstams arī fakts, ka šajā laika posmā viņus var nogalināt jebkas. Šajā kopā pavadītajā laikā Rufusa un Mateo draudzība paliek tuvāka, bet svarīgākais jautājums visa stāsta laikā ir kurš un kā nomirs pirmais?

Grāmata ir diezgan emocionāli smaga, bet to noteikti ir vērts izlasīt! :)

 

09/20/2022 Gabriella Dafne G., 8. klase.

Es noteikti iesaku izlasīt šo grāmatu, kaut arī tā ir diezgan smaga. Man ļoti patika cik daudzas emocijas bija izpaustas grāmatā un, ka tā bija ļoti mūsdienīga. Zinu, ka katrs, kas šo grāmatu izlasīs, jutīs līdzi galvenajiem varoņiem, un piesaistīs savu dzīvi kādai šī romāna daļām.


Dalīties: