logo

VENTSPILS VALSTS 1.ĢIMNĀZIJA

VENTSPILS VALSTS 1.ĢIMNĀZIJA

Konsultācijas 2020./2021.m.g.

 
Kabinets   Skolotājs Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
3.   I. Gundare       10:40 vai 14:00 (mainīgs laiks nedēļās, individuāli vienojoties konkrētā nedēļā)  
32.   I. Eglīte       8:10- 8:50  
22.   I. Rubene 14:50- 15:30 14:50- 15:30     13.10- 13.50 (7.stunda)
5.   G. Smiltiņa-Apine   12.DZ 7. stunda, 7.A 8. stunda, 9.C 9. stunda   10.SP UN 10.VV, individuāli vienojoties, 8. un 9. stunda Gatavošanās olimpiādei 7. stundas laikā
               
21.   R. Dubra 12DZ-14:00-15:00   14:40-15:40 (gatavošanās olimpiādei) 14:00- 15:00  
35.   E. Stupele   12.E klase 1.stunda   14:00- 16:00  
31.   S. Eglīte 7.a - 14:00-14:40 (meitenes) 7.a-9:00- 9:40 (zēni), 9.b - 14:50-15:30   10.vv - 14:00-14:40  
32.   E. Krūmiņa 8.A-14.00:14.40 9.AC- 14.50: 15.30     7.B- 13.10: 13.50
    L. Zorģe     14:40-15:30 (individuāli vienojoties par citiem laikiem)   12IP matem. 13:50- 15:15
33./34.   R. Cīrule Individuāli vienojoties
33./34.   A. Šteinhards Individuāli vienojoties
               
23.   A.Žogla Individuāli vienojoties
23.   I.Kagainis 14:50- 15:30        
23.   A.Aberfelds   13:10- 16:10      
13.   V. Bērzleja 8:00- 8:50 13:10- 14:10 14:00-15:30    
18.   I. Ivane   14:40.-15:40 (12.kl. un gatavošanās olimpiādei) 8:00- 8:50 14:40- 15:30  
29.   S. Dzindzuka 14:50- 16:50        
               
24.   I. Jurova 14:50-15:30        
24.   A.Jozus 15:30 1. nedēļa 14:50 2. nedēļa 08:10   13:10
    S. Daliņa   14:50      
    K. Baltiņa     14:40-15:30 (individuāli vienojoties par citiem laikiem)    
               
               
    L. Valtere     13:50- 15:50 14:50- 15:45  
16.   I. Ivanova     13:10- 13:50    
30.   I. Ziediņa     14:50- 15:30    
    L.Celma 14:00- 16:00        
25.   V. Jakovļeva 14:40- 15:10   14:40- 15:10 14:40- 15:10 14:40- 15:20
               
    I.Stuklova       14:40 vai 15:30 (individuāli vienojoties)  
27.   S. Borsa   14:50-15:30   14:00-15:00 (individuāli vienojoties par citiem laikiem)  
26.   S. Bērziņa 14:40-15:40 8:20-8:45   14:40-15:40  
28.   L. Pintere 7., 8. stundas laikā (iepriekš jāpiesakās e-klasē)   8. stundas laikā (iepriekš jāpiesakās e-klasē)    
28.   L. Bērziņa 14:50- 15:30 14:00- 15:30      
               
17.   M. Kalniņa 14:00        
    J.Tērvide   14:00- 15:30      
29.a   A. Kambuts   14:00- 15:30      
4.   J. Treilībs Individuāli vienojoties
               
    E. Kaufmane-Gannusa Individuāli vienojoties
    J. Zemels Individuāli vienojoties

Dalīties: