logo

VENTSPILS VALSTS 1.ĢIMNĀZIJA

VENTSPILS VALSTS 1.ĢIMNĀZIJA

Skolotāji, skolēni un vecāki!

09
JAN
Skolotāji, skolēni un vecāki!

SkolotājiemSkolēniemVecākiem

Skolotāji, skolēni un viņu vecāki var izmantot elektronisko izdevumu “Soma.lv”

2019. gadā visiem Ventspils skolu pedagogiem, 1.-12. klašu skolēniem un viņu vecākiem ir iespēja izmantot izglītības uzņēmuma Lielvārdselektronisko izdevumu Soma.lv. Tajā lietotājiem ir pieejami visi Lielvārds mācību līdzekļi: digitālās mācību grāmatas, uzdevumu krājumi, mācību video un interaktīvās darba lapas.

Soma.lv piedāvātos mācību līdzekļus iespējams lietot gan no datora, gan viedtālruņa, planšetdatora un pat viedtelevizora.

Lai izmantotu mācību līdzekļus un piedāvāto saturu platformā Soma.lv, skolotājiem, skolēniem un viņu vecākiem ir jāreģistrējas, izmantojot e-klases pasi. Tādējādi sistēma lietotāju atpazīs kā Ventspils pilsētas pašvaldības izglītības iestāžu skolēnu vai vecāku. Pieslēgties Soma.lv ir iespējams ar interneta savienojumu no jebkura datora vai viedierīces, neatkarīgi no vietas, kur lietotājs atrodas.

Soma.lv piedāvā daždažādus mācību līdzekļus, kas palīdzēs skolēniem labāk apgūt mācāmo vielu. Piemēram, platformā iespējams lasīt mācību grāmatas, rokasgrāmatas un uzdevumu krājumus. Tāpat skolēni varēs skatīties video pamācības matemātikā un 100 unikālus mācību video dabaszinībās, kā arī izmantot dažādas interaktīvās darba lapas treniņprocesiem un mācību vielu apguvei.

Ikviens lietotājs saitē http://soma.lv/atbalsts atradīs informāciju, kā izmantot Soma.lv pakalpojumus, savukārt ja rodas jautājumi, tos var uzdot portāla atbalsta čatā vai rakstot uz e-pastu info@soma.lv.

Dalīties: