logo

VENTSPILS VALSTS 1.ĢIMNĀZIJA

KONKURĒTSPĒJĪGA IZGLĪTĪBA TALANTU IZAUGSMEI

VENTSPILS VALSTS 1.ĢIMNĀZIJA

KONKURĒTSPĒJĪGA IZGLĪTĪBA TALANTU IZAUGSMEI
Lekcija!!!Būsim piesardzīgi!

03
MAR
Lekcija!!!Būsim piesardzīgi!

SkolēniemVecākiem

Infektoloģes I.Ziemeles lekcija  https://www.ventspils.lv/lat/pilseta_parvalde/186245-aicina-noskatities-lekciju-par-covid-19-jeb-koronavirusa-prevencijas-pasakumiem.
Atgādinām, ka aktuālāko un pilnīgāko informāciju par vīrusinfekciju var atrast Slimību profilakses un kontroles centra mājas lapā www.spkc.gov.lv.
 
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
 
Ventspils pilsētas dome 27.02.2020. ir izdevusi rīkojumu Nr.1-15/121 "Par COVID-19 infekcijas izplatīšanās novēršanas pasākumiem izglītības iestādēs".
Regulāri iesakām iepazīties SPKC tīmekļa vietnē norādīto informāciju par COVID-19 infekcijas skartajām teritorijām - www.spkc.gov.lv sadaļā "Aktualitātes", kā arī neskaidrību gadījumā sazināties ar SPKC speciālistiem, t.nr. 67387661.
Ja skolēns pēdējo 14 dienu laikā ir bijis ceļojumā kādā no infekcijas skartajām teritorijām, tad vecākiem nepieciešams sazināties ar ģimenes ārstu, sadarbībā ar kuru novērot bērna veselību 14 dienas pēc ceļojuma. Ja ir parādījušies minētajā laika periodā akūtas augšējo elpceļu infekcijas slimības simptomi( paaugstināta ķermeņa temperatūra, klepus, rīkles iekaisums, apgrūtināta elpošana), nekavējoties zvanīt 113.

Dalīties: