logo

VENTSPILS VALSTS 1.ĢIMNĀZIJA

VENTSPILS VALSTS 1.ĢIMNĀZIJA

Attālināto mācību tiešsaistes konsultāciju saraksts 23.03.- 14.05.2020

 

Konsultācijas 2019./2020.m.g. līdz 2020.gada 12.martam
Kabinets
Skolotājs
Pirmdiena 
Otrdiena
Trešdiena
Ceturtdiena
Piektdiena
3.
I. Gundare
 
 
14. 30- 15.50
 
 
5.
G. Smiltiņa-Apine
14.30-15.40
 
8.10- 8.40
8.10- 8.50
 
22.
I. Rubene
14.30-15.55
 
 
14.30- 15.10
 8.10-8.50
21.
R. Dubra
15.10- 16.20
15.10- 16.20
 
 
 
35.
E. Stupele
14.30-15.30
 
 
14.30-16.00
 
32.
E. Krūmiņa
14.30-15.50
 
 
 
8.10-8.50
31.
L. Zorģe
 
 
 14:20-15:15(12E)
10IP(informatika  individuāli vienojoties)                    
 13.30-14.30(11IP )
 
33./34.
R. Cīrule
Indiviuāli vienojoties
33./34.
A. Šteinhards
Indiviuāli vienojoties
23.
A.Žogla
 
 
14.30- 15.45
 
 
23.
I.Kagainis
15.15- 16.30
 
 
 
 
23.
A. Priedīte
Indiviuāli vienojoties
Zāle
V. Bērzleja
 
 
 
8.00-8.50(12. kl.)   
 14.30-15.45
7.45-8.50
18.
I. Ivane
15.15- 16.15               (12. kl.)
15.15- 16.15 
 
8.10- 8.50           
 15.15-15.55
 
29.
S. Dzindzuka
 
14.20- 15.25
14.20- 15.25
 
 
24.
E. Rutka
Indiviuāli vienojoties
24.
A.Jozus
14. 20- 15.50
8.10-8.50
 
 
 
 
S. Daliņa
14.30-15.10
 
 
 
 
 
V. Kaudze
 14.20-15.45
 
 
14.20-15.45
 
 
O. Kaulēns
14.30- 15.30
 
 
 
 
 
S. Borsa
15.15- 16.15
 
 
15.15- 16.15
 
 
L. Valtere
 15.15-15.55
 
 
15.15- 16.20
 
16.
I. Ivanova
14.30-16.30
 
 
 
 
30.
I. Ziediņa
14.30-16.30
 
 
 
 
25.
V. Jakovļeva
 
 
15.10- 16.20
15.10- 16.20
 
 
A. Vaska
Indiviuāli vienojoties
26.
S. Bērziņa
 
13.40- 14.35
 
8.10- 8.55         
  15.15-15.55
8.10- 8.55
 
P. Kopmane
Indiviuāli vienojoties
28.
L. Bērziņa
 
16.00- 17.10
 
8.10- 8.55                      
 
17.
M. Kalniņa
 
 
 
14.30-16.00
 
 
J.Tērvide
 
 
 
8.10-8.50                     
 15.10- 15.40
 
29.a
A. Kambuts 
 15.10- 16.20
 
 
 
 
4.
S. Bauere
Indiviuāli vienojoties
 
G.Rūse
Indiviuāli vienojoties
4.
R. Birzule
Indiviuāli vienojoties
 
E. Kaufmane
Indiviuāli vienojoties
 
J.Zemels
Indiviuāli vienojoties
 

Dalīties: